*Bu programda revizyon yapma hakki Istanbul Satranç Il Temsilciliginde saklidir. Turnuvalarla ilgili detayli bilgiler turnuva haberlerindedir. Son Güncelleme: 18.08.2018

EtkinlikOrganizasyonYerTarih
İstanbul Barosu Hamle Sırası Savunmada VII. Satranç Turnuvası  İstanbul Barosu Beyoğlu 14-15 Ekim 2017 
Hayri Özbilen Anma 4. Satranç Turnuvası  TSF İstanbul  Pendik 14-18 Ekim 2017 
Uluslararası Mersin Açık Satranç Turnuvası  TSF Mersin 22 Ekim 2017 
İski Çalışanları Kurumiçi II. Satranç Turnuvası  İ.S.K.İ.  Kağıthane 13 Kasım 2017 
2017-2018 İstanbul Emektarlar Birinciliği / İstanbul - Kıdemli Emektarlar  TSF İstanbul & Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü Kadıköy 25-26 Kasım 2017 
TCMB 11. Bankalararası Satranç Turnuvası  TCMB  Beyoğlu 02 Aralık 2017 
2017-2018 İstanbul Emektarlar Birinciliği / İstanbul Emektarlar  TSF İstanbul & Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü Kadıköy 02-03 Aralık 2017 
Marmara Üniversitesi Sosyal Yardımlaşma Kulübü Dünya Engelliler Günü Satranç Turnuvası  Marmara Üniversitesi Sosyal Yarımlaşma Kulübü  Bahçelievler 04-06 Aralık 2017 
Kabataş Erkek Lisesi Liselerarası Takım Satranç Turnuvası  Kabataş Erkek Lisesi Beşiktaş 09-10 Aralık 2017 
2017-2018 İstanbul İl Birinciliği / Anadolu Yakası  İstanbul İl Temsilciliği & Üsküdar Belediyesi  Üsküdar 09-17 Aralık 2017 
2017-2018 İstanbul Yıldızlar Satranç İl Birinciliği  İstanbul İl Temsilciliği & Kağıthane Belediyesi Kağıthane 16-17 Aralık 2017 
Milli Savunma Üniversitesi Kurumiçi Satranç Turnuvası  Milli Savunma Üniversitesi  Beşiktaş 18-21 Aralık 2017 
İSD-Şişli Belediyesi İsmet İnönü ELO Satranç Turnuvası  İSD-Şişli Belediyesi Şişli 22-24 Aralık 2017 
2017-2018 İstanbul İl Birinciliği / Avrupa Yakası  İstanbul İl Temsilciliği & Torium AVM  Esenyurt 23-31 Aralık 2017 
2017-2018 İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliği / Finali  GHSİM, TSF İstanbul İl Temsilciliği, Bahçelievler Belediyesi Bahçelievler 23-24 Aralık 2017 
2017-2018 İstanbul İl Birinciliği / Final  İstanbul İl Temsilciliği & Torium AVM & BESEM  Esenyurt 06-10 Ocak 2018 
Eyüboğlu Eğitim Kurumları 27. Dostluk Satranç Turnuvası  Eyüboğlu Eğitim Kurumları Ümraniye 12-14 Ocak 2018 
Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şube 2018 Kış Satranç Turnuvası  Elektrik Mühendisleri Odası  Sarıyer 27-28 Ocak 2018 
Ataköy A Plus AVM 2. Satranç Turnuvası  Ataköy A Plus AVM Bakırköy 03-04 Şubat 2018 
2017-2018 İstanbul Kadınlar İl Birinciliği  İstanbul İl Temsilciliği & Güngören Belediyesi  Güngören 17-18 Şubat 2018 
Tuzla Belediyesi Satranç Turnuvası  Tuzla Belediyesi Tuzla 03-04 Mart 2018 
V. İstanbul Tabip Odası 14 Mart Bireysel Satranç Turnuvası  İstanbul Tabip Odası Satranç Grubu & İstanbul İl Temsilciliği  Fatih 10-11 Mart 2018 
Darüşşafaka Eğitim Kurumları 6. Geleneksel Satranç Turnuvası  Darüşşafaka Eğitim Kurumları & İstanbul İl Temsilciliği Sarıyer 24-25 Mart 2018 
Karadeniz Vakfı Satranç Turnuvası  Karadeniz Vakfı  Sarıyer 31 Mart-01 Nisan 2018 
Milli Savunma Üniversitesi Kurumiçi Satranç Turnuvası  Milli Savunma Üniversitesi Beşiktaş 02-06 Nisan 2018 
Özel Kültür Fen Lisesi Ortaokullar ve Liseler Arası Bireysel Takım Satranç Turnuvası  Özel Kültür Fen Lisesi  Bakırköy 07-08 Nisan 2018 
İstanbul Lisesi 17. Uluslararası Liselerarası Takım Satranç Turnuvası  İstanbul Lisesi Fatih 21-22 Nisan 2018 
Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi Afrin Şehitleri Anısına Liselerarası Satranç Takım Yarışması  Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi  Avcılar 21-22 Nisan 2018 
TÜGVA Liselerarası Satranç Turnuvası  TÜGVA Bayrampaşa 24-25 Nisan 2018 
FMV Işık Okulları 13. Satranç Takım Yarışması  FMV Işık Okulları  Sarıyer 27-29 Nisan 2018 
İstanbul Barosu Hamle Sırası Savunmada VIII. Satranç Turnuvası  İstanbul Barosu Beyoğlu 28-29 Nisan 2018 
Form Koleji Satranç Turnuvası  Form Koleji  Sultangazi 05-06 Mayıs 2018 
Corporate Games Satranç Turnuvası  Sports Works Fatih 05-06 Mayıs 2018 
Güngören Belediyesi 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası  Güngören Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği  Güngören 12-13 Mayıs 2018 
Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi Liselerarası Takım Satranç Turnuvası  Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi Avcılar 12-13 Mayıs 2018 
Beykoz 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Kupası Okullararası Satranç Turnuvası  Beykoz Acarkent Rotary Kulübü  Beykoz İptal 
Galatasaray Lisesi 8. Mekteb-i Sultani Takım Turnuvası  Galatasaray Lisesi Beyoğlu 29-31 Mayıs 2018 
2017-2018 İstanbul Hızlı Satranç İl Birinciliği  TSF İstanbul  Esenyurt 21-22 Temmuz 2018 
2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Avcılar  TSf Avcılar Avcılar 25-26 Ağustos 2018 
2018 Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası  TSF & Karadeniz Eğitim Kültür Ve Çevre Koruma Vakfı  Sarıyer 02-08 Eylül 2018 
Kavram Koleji Satranç Turnuvası  Kavram Koleji Avcılar 08-09 Eylül 2018