*Bu programda revizyon yapma hakki Istanbul Satranç Il Temsilciliginde saklidir. Turnuvalarla ilgili detayli bilgiler turnuva haberlerindedir. Son Güncelleme: 20.04.2019

EtkinlikOrganizasyonYerTarih
2018-2019 İstanbul Yıldızlar Satranç İl Birinciliği  TSF İstanbul & Kağıthane Belediyesi Kağıthane 06-07 Ekim 2018 
Büyükçekmece Dinamik Satranç Turnuvası  TSF Büyükçekmece  Büyükçekmece 06-07 Ekim 2018 
Hayri Özbilen 5. Anma Satranç Turnuvası  İstanbul İl Temsilciliği & Kartal Belediyesi Kartal 13-17 Ekim 2018 
Red Bull Chess Masters Finali  TSF & Red Bull  Fatih 20 Ekim 2018 
İSKİ Kurumiçi III. Satranç Turnuvası  İ.S.K.İ. Kağıthane 30 Ekim 2018 
2018-2019 İstanbul Satranç İl Birinciliği / 1. Grup  İstanbul İl Temsilciliği & Torium AVM & BESEM  Esenyurt 03-11 Kasım 2018 
Amerikan Hastanesi Kurumiçi Satranç Turnuvası  Amerikan Hastanesi Şişli 11 Kasım 2018 
Kartal Belediyesi 7. Atatürk Kupası Açık Satranç Turnuvası  Kartal Belediyesi  Kartal 17-18 Kasım 2018 
Marmara Üniversitesi Engelleri Mat Ediyoruz Geleneksel Satranç Turnuvası  Marmara Üniversitesi Kadıköy 26-28 Kasım 2018 
İstanbul Medipol Üniversitesi Açık Satranç Turnuvası  İstanbul Medipol Üniversitesi  Beykoz İptal 
Kabataş Erkek Lisesi Liselerarası 2. Takım Satranç Turnuvası  Kabataş Erkek Lisesi Beşiktaş 08-09 Aralık 2018 
İstanbul Satranç Derneği - Şişli Belediyesi İsmet İnönü 3. ELO Satranç Turnuvası  İSD & Şişli Belediyesi  Şişli 21-23 Aralık 2018 
2018-2019 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Final  İstanbul İl Temsilciliği & Esenler Belediyesi Esenler 29-30 Aralık 2018 
Eyüboğlu Eğitim Kurumları XXVIII. Ulusal Beyaz Fil Satranç Turnuvası  Eyüboğlu Eğitim Kurumları  Ümraniye 11-13 Ocak 2019 
Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi Satranç Takım Yarışması  Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi Avcılar 14-15 Ocak 2019 
2018-2019 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği  İstanbul İl Temsilciliği & Torium AVM  Esenyurt 16-17 Şubat 2019 
Darüşşafaka Eğitim Kurumları 7. Geleneksel Satranç Turnuvası  Darüşşafaka Eğitim Kurumları & İstanbul İl Temsilciliği Sarıyer 02-03 Mart 2019 
2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / Final / Küçükler-Yıldızlar  GHSİM  Bakırköy 06-08 Mart 2019 
MEF Üniversitesi 2. Satranç Turnuvası  MEF Okulları Sarıyer 09-10 Mart 2019 
2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / Final / Minikler-Gençler  GHSİM  Bakırköy 11-13 Mart 2019 
Ulus Mef Okulları 5. Satranç Turnuvası  MEF Okulları Beşiktaş 16-17 Mart 2019 
Bahçeşehir MEF Okulları 5. Satranç Turnuvası  MEF Okulları  Başakşehir 23-24 Mart 2019 
Galatasaray Spor Kulübü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası  Galatasaray S.K. Sarıyer 23-24 Mart 2019 
Galatasaray S.K. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Yıldırım Satranç Turnuvası  Galatasaray S.K.  Sarıyer 24 Mart 2019 
2019 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası  İstanbul İl Temsilciliği Eyüp 06-28 Nisan 2019 
FMV Işık Okulları 14. Satranç Takım Yarışması  FMV Işık Okulları  Kadıköy 12-14 Nisan 2019 
Türkiye İş Bankası İş`te Turnuva  Türkiye İş Bankası & TSF İstanbul Beşiktaş 13 Nisan 2019 
İstanbul Barosu Hamle Sırası Savunmada X. Satranç Turnuvası  İstanbul Barosu  Beyoğlu 13-14 Nisan 2019 
İTÜ & İTÜ GVO Ulusal Egemenlik Satranç Turnuvası  İTÜ & İTÜ GVO Maslak Beşiktaş 19-21 Nisan 2019 
İstanbul Lisesi 19. Uluslararası Liselerarası Takım Satranç Turnuvası  İstanbul Lisesi  Fatih 27-28 Nisan 2019 
İstanbul 23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası  TSF İstanbul & Torium AVM & BESEM Esenyurt 27-28 Nisan 2019 
Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Anısına Liselerarası Takım Satranç Turnuvası  Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi  Avcılar 02-03 Mayıs 2019 
Kartal Belediyesi Atatürk`ün Samsun`a Çıkışı 100. Yıl Kupası Satranç Turnuvası  Kartal Belediyesi Kartal 04-05 Mayıs 2019 
2018-2019 İstanbul Kulüpler Birinciliği  İstanbul İl Temsilciliği  - 05-19 Mayıs 2019 
Beşiktaş Anadolu Lisesi Liselerarası Satranç Turnuvası  Beşiktaş Anadolu Lisesi Beşiktaş 11-12 Mayıs 2019 
Vakıfbank Spor Kulübü 3. Satranç Turnuvası  Vakıfbank Spor Kulübü  Üsküdar 18-19 Mayıs 2019 
Marmara Eğitim Kurumları 3. Satranç Turnuvası  Marmara Eğitim Kurumları Maltepe 25-26 Mayıs 2019 
Özel Evrim Okulları 2. Satranç Turnuvası  Özel Evrim Okulları  Şişli 25 Mayıs 2019 
Velider Cesur Piyon Satranç Turnuvası  Velider Maltepe 25-26 Mayıs 2019 
Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi Liselerarası 2. Takım Satranç Turnuvası  Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi  Avcılar 08-09 Haziran 2019 
2018-2019 İstanbul Hızlı Satranç İl Birinciliği  İstanbul İl Temsilciliği - ...... Haziran 2019 
2018-2019 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birinciliği  İstanbul İl Temsilciliği  - ...... Temmuz 2019