*Bu programda revizyon yapma hakkı İstanbul Satranç İl Temsilciliğinde saklıdır. Turnuvalarla ilgili detaylı bilgiler turnuva haberlerindedir. Son Güncelleme: 30.03.2020

EtkinlikOrganizasyonYerTarih
2019-2020 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası TSF İstanbul EsenyurtErtelendi 
2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası / 3. Bölge - Minikler (B) GSİM & TSF Esenyurt Esenyurtİlan Edilecektir 
Özel Feriköy Ermeni Ortaokulu Satranç Turnuvası 2020 Özel Feriköy Ermeni Ortaokulu Şişliİptal 
2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası / 3. Bölge - Minikler (A) GSİM & TSF Esenyurt Esenyurtİlan Edilecektir 
Plato AVM Satranç Turnuvası TSF Sultanbeyli & Plato AVM SultanbeyliErtelendi 
Notre Dame De Sion Lisesi Satranç Turnuvası Notre Dame De Sion Lisesi ŞişliErtelendi 
Türkiye İş Bankası İş`te Turnuva Türkiye İş Bankası & TSF İstanbul BeşiktaşErtelendi 
İstanbul Barosu 12. Hamle Sırası Savunmada Satranç Turnuvası İstanbul Barosu BeyoğluErtelendi 
Silivri Belediyesi Egemenliğin 100. Yılı Satranç Turnuvası Silivri Belediyesi SilivriErtelendi 
Darüşşafaka Eğitim Kurumları 8. Geleneksel Satranç Turnuvası Darüşşafaka Eğitim Kurumları Sarıyerİptal 
2020 Sultanbeyli 23 Nisan Satranç Turnuvası TSF Sultanbeyli & Plato AVM SultanbeyliErtelendi 
Kurtköy Vega Okulları Anaokulları Satranç Şenliği Kurtköy Vega Okulları PendikErtelendi 
Okyanus Kolejleri XI. Kampüslerarası Satranç Turnuvası Okyanus Kolejleri EsenyurtErtelendi 
Beylikdüzü Vega Okulları Anaokullarıarası 2. Satranç Şenliği Beylikdüzü Vega Okulları BeylikdüzüErtelendi 
Vega Okulları Bahçeşehir Kampüsü 1. Anaokulları Satranç Şenliği Bahçeşehir Vega Okulları Anaokulu BaşakşehirErtelendi 
Galatasaray Spor Kulübü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası Galatasaray S.K. SarıyerErtelendi 
23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası TSF Ataşehir & Metropol İstanbul & BESEM AtaşehirErtelendi 
Akatlar Anaokulu 2. Satranç Şenliği Akatlar Anaokulu BeşiktaşErtelendi 
Cağaloğlu Anadolu Lisesi Liselerarası 4. Takım Satranç Turnuvası Cağaloğlu Anadolu Lisesi Fatihİlan Edilecektir 
Özel Pendik İyi Dersler Eğitim Kurumları 2. Anaokulları Satranç Şenliği Özel Pendik İyi Dersler Eğitim Kurumları PendikErtelendi 
Beşiktaş Anadolu Lisesi Liselerarası 2. Satranç Turnuvası Beşiktaş Anadolu Lisesi BeşiktaşErtelendi 
2019-2020 İstanbul Kulüpler Satranç Birinciliği TSF İstanbul -İlan Edilecektir 
Özel Övgü Okulları Anaokulları Satranç Şenliği Özel Övgü Okulları Kartal02 Mayıs 2020 
Şehit Halil Kantarcı Anaokulu Satranç Şenliği Şehit Halil Kantarcı Anaokulu Üsküdar03 Mayıs 2020 
10. Çekmeköy Belediyesi İlçe MEM Alemdar Çatalmeşe Ortaokulu Ve İlkokulu Satranç Turnuvası Alemdar Çatalmeşe Ortaokulu ve İlkokulu, Çekmeköy Belediyesi Çekmeköy06-07 Mayıs 2020 
FMV Işık Anaokulları 11. Satranç Şenliği FMV Işık Okulları Kadıköy09 Mayıs 2020 
Özel Kültür Fen Lisesi Ortaokullar ve Liseler Arası Bireysel Takım XXI. Satranç Turnuvası Özel Kültür Fen Lisesi Bakırköyİptal 
2020 Anneler Günü Satranç Turnuvası TSF Sultanbeyli & Plato AVM Sultanbeyli09-10 Mayıs 2020 
Kültür Koleji 60. Yıl Anaokul 3. Satranç Şenliği Kültür Koleji Bakırköyİptal 
Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü 1. Satranç Turnuvası BahçeşehirKoleji Maltepe Kampüsü Maltepe09 Mayıs 2020 
Kültür Koleji 60. Yıl İlkokul 3. Satranç Turnuvası Kültür Koleji Bakırköyİptal 
FMV Işık Okulları 15. Ulusal Satranç Takım Yarışması FMV Işık Okulları Kadıköy16-17 Mayıs 2020 
2020 Sultanbeyli Gençlik Kupası Satranç Turnuvası TSF Sultanbeyli & Plato AVM Sultanbeyli16-17 Mayıs 2020 
2020 Gençlik Kupası Satranç Turnuvası Metropol İstanbul & BESEM Ataşehir23-24 Mayıs 2020 
Özel Evrim Okulları 3. Satranç Turnuvası Özel Evrim Okulları Şişli30 Mayıs 2020 
İstanbul Lisesi 20. Uluslararası Liselerarası Takım Satranç Turnuvası İstanbul Lisesi Fatih30-31 Mayıs 2020 
Metropol İstanbul-BESEM Anaokulları Satranç Şenliği Metropol İstanbul & BESEM Ataşehir06-07 Haziran 2020 
Ümraniye Nurten Yıldırım Sancak Anaokulu Anaokulları Satranç Şenliği Nurten Yıldırım Sancak Anaokulu Ümraniye06 Haziran 2020 
Plato AVM Satranç Turnuvası TSF Sultanbeyli & Plato AVM Sultanbeyli13-14 Haziran 2020 
İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi Ayhan Suskun 4. Satranç Turnuvası İAAL Beyoğlu14 Haziran 2020 
2020 Babalar Günü Satranç Turnuvası TSF Sultanbeyli & Plato AVM Sultanbeyli20-21 Haziran 2020 
Metropol İstanbul-BESEM Satranç Turnuvası Metropol İstanbul & BESEM Ataşehir27-28 Haziran 2020 
Plato AVM Satranç Turnuvası TSF Sultanbeyli & Plato AVM Sultanbeyli04-05 Temmuz 2020 
2020 Demokrasi Kupası Satranç Turnuvası TSF Ataşehir & Metropol İstanbul & BESEM Ataşehir11-12 Temmuz 2020 
2020 Demokrasi Kupası Satranç Turnuvası TSF Sultanbeyli & Plato AVM Sultanbeyli18-19 Temmuz 2020 
Plato AVM Satranç Turnuvası TSF Sultanbeyli & Plato AVM Sultanbeyli15-16 Ağustos 2020 
2020 Zafer Kupası Satranç Turnuvası TSF Ataşehir & Metropol İstanbul & BESEM Ataşehir22-23 Ağustos 2020 
2020 Zafer Kupası Satranç Turnuvası TSF Sultanbeyli & Plato AVM Sultanbeyli29-30 Ağustos 2020 
Metropol İstanbul-BESEM Anaokulları Satranç Şenliği Metropol İstanbul & BESEM Ataşehir05-06 Eylül 2020 
2020-2021 Ataşehir İlçe Birinciliği TSF Ataşehir & Metropol İstanbul & BESEM Ataşehir10-11 Ekim 2020 
Metropol İstanbul-BESEM Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası Metropol İstanbul & BESEM Ataşehir31 Ekim-01 Kasım 2020 
2020 Atatürk Kupası Satranç Turnuvası TSF Ataşehir & Metropol İstanbul & BESEM Ataşehir14-15 Kasım 2020 
Capacity AVM 8. Satranç Turnuvası Capacity AVM Bakırköy21-22 Kasım 2020 
Metropol İstanbul-BESEM Satranç Turnuvası Metropol İstanbul & BESEM Ataşehir26-27 Aralık 2020