*Bu programda revizyon yapma hakkı İstanbul Satranç İl Temsilciliğinde saklıdır. Turnuvalarla ilgili detaylı bilgiler turnuva haberlerindedir. Son Güncelleme: 17.08.2018

EtkinlikOrganizasyonYerTarih
Torium AVM-BESEM Satranç Turnuvası Torium AVM & TSF Esenyurt & BESEM Esenyurt22-23 Aralık 2018 
Tuzla Fen Koleji 4. Satranç Turnuvası Tuzla Fen Koleji & TSF Tuzla Tuzla15-16 Aralık 2018 
2018 Esenyurt Emektarlar İlçe Birinciliği TSF Esenyurt Esenyurt08-09 Aralık 2018 
Torium AVM-BESEM Öğretmenlerimize Saygı Satranç Turnuvası Torium AVM & BESEM Esenyurt24-25 Kasım 2018 
Watergarden AVM Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası Watergarden AVM Ataşehir24-25 Kasım 2018 
Capacity AVM 6. Satranç Turnuvası Capacity AVM Bakırköy17-18 Kasım 2018 
2018 Atatürk Kupası Satranç Turnuvası TSF Esenyurt Esenyurt10-11 Kasım 2018 
Watergarden AVM Atatürk`ü Anma ve Masters Cup Watergarden AVM Ataşehir10-11 Kasım 2018 
Watergarden AVM Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası Watergarden AVM Ataşehir27-28 Ekim 2018 
Torium AVM-BESEM 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası Torium AVM & TSF Esenyurt Esenyurt20-21 Ekim 2018 
Watergarden AVM Satranç Turnuvası Watergarden AVM Ataşehir13-14 Ekim 2018 
2018-2019 İstanbul Yıldızlar Satranç İl Birinciliği TSF İstanbul & Kağıthane Belediyesi Kağıthane06-07 Ekim 2018 
Beşiktaş JK Satranç Okulu 2. Satranç Turnuvası Beşiktaş JK Satranç Okulu Beşiktaş22-23 Eylül 2018 
Watergarden Satranç Turnuvası Watergarden AVM Ataşehir22-23 Eylül 2018 
Torium AVM-BESEM Satranç Turnuvası Torium AVM & TSF Esenyurt Esenyurt15-16 Eylül 2018 
Kavram Koleji Satranç Turnuvası Kavram Koleji Avcılar08-09 Eylül 2018 
2018 Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası TSF & Karadeniz Eğitim Kültür Ve Çevre Koruma Vakfı Sarıyer02-08 Eylül 2018 
Watergarden Zafer Kupası Satranç Turnuvası Watergarden AVM Ataşehir01-02 Eylül 2018 
Beylikdüzü Migros AVM 4. Satranç Turnuvası Beylikdüzü Migros AVM Beylikdüzü01-02 Eylül 2018 
2018 İstanbul Zafer Kupası Satranç Turnuvası / Esenyurt TSF Esenyurt Esenyurt30 Ağustos 2018 
2018 İstanbul Zafer Kupası Satranç Turnuvası / Ataşehir TSF Ataşehir Ataşehir30 Ağustos 2018 
2018 İstanbul Zafer Kupası Satranç Turnuvası / Arnavutköy TSF Arnavutköy Arnavutköy30 Ağustos 2018 
2017-2018 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birinciliği TSF İstanbul & Torium AVM Esenyurt26 Ağustos 2018 
2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Avcılar TSf Avcılar Avcılar25-26 Ağustos 2018 
2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Küçükçekmece TSF Küçükçekmece Küçükçekmece18-19 Ağustos 2018 
Galleria AVM 3. Satranç Turnuvası Galleria AVM Bakırköy11-12 Ağustos 2018 
Watergarden 1. Satranç Turnuvası Ataşehir Watergarden AVM Ataşehir04-05 Ağustos 2018 
2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Esenyurt TSF Esenyurt Esenyurt04-12 Ağustos 2018 
Torium AVM-BESEM 11. UKD Satranç Turnuvası Torium AVM & TSF Esenyurt Esenyurt28-29 Temmuz 2018 
2017-2018 İstanbul Hızlı Satranç İl Birinciliği TSF İstanbul Esenyurt21-22 Temmuz 2018 
2018 Silivri Hızlı Satranç İlçe Birinciliği TSF Silivri Silivri15 Temmuz 2018 
2018 Demokrasi Kupası Satranç Turnuvası Esenyurt Grubu TSF Esenyurt Esenyurt14-15 Temmuz 2018 
Netbil 1. Satranç Turnuvası Netbil S.K. Bakırköy14 Temmuz 2018 
2018 Demokrasi Kupası Satranç Turnuvası Ataşehir Grubu TSF Ataşehir & Ataşehir Satranç Merkezi Ataşehir14-15 Temmuz 2018 
2018 Silivri Belediyesi Yoğurt Festivali Satranç Turnuvası Silivri Belediyesi Silivri13-14 Temmuz 2018 
2017 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Arnavutköy TSF Arnavutköy Arnavutköy...... Temmuz 2018 
2017-2018 Silivri Yıldırım Satranç İlçe Birinciliği TSF Silivri Silivri07 Temmuz 2018 
Galleria AVM 2. Satranç Turnuvası Galleria AVM Bakırköy07-08 Temmuz 2018 
Torium AVM-BESEM 10. UKD Satranç Turnuvası Torium AVM & TSF Esenyurt Esenyurt30 Haziran-01 Temmuz 2018 
2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Üsküdar  Üsküdar30 Haziran-01 Temmuz 2018 
2018 Babalar Günü Satranç Turnuvası - Esenyurt TSF Esenyurt Esenyurt23 Haziran 2018 
Yön Koleji Anaokulları Satranç Şenliği Yön Koleji, Satranç Akademisi Üsküdar23 Haziran 2018 
2018 Babalar Günü Satranç Turnuvası - Ataşehir TSF Ataşehir & Ataşehir Satranç Merkezi Ataşehir23 Haziran 2018 
2017-2018 Esenyurt Yıldırım Satranç İlçe Birinciliği TSF Esenyurt Esenyurt10 Haziran 2018 
Beşiktaş JK Satranç Okulu 2018 Dönemi Kapanışı Anaokulları Satranç Şenliği Beşiktaş JK Satranç Okulu Beşiktaş10 Haziran 2018 
2018 İstanbul Babalar Günü Satranç Turnuvası / Arnavutköy TSF Arnavutköy Arnavutköy09-10 Haziran 2018 
3. Selim İlkokulu Anaokullar Satranç Şenliği 3. Selim İlkokulu Üsküdar09 Haziran 2018 
Beşiktaş JK Satranç Okulu 2018 Dönemi Kapanışı Satranç Turnuvası Beşiktaş JK Satranç Okulu Beşiktaş09-10 Haziran 2018 
Axis İstanbul AVM Geleneksel 2. Satranç Turnuvası Axis İstanbul Eyüp09-10 Haziran 2018 
Galeria AVM Satranç Turnuvası Galeria AVM Bakırköy09-10 Haziran 2018 
Torium AVM-BESEM Geleceğin Yıldızları Satranç Turnuvası Torium AVM & BESEM Esenyurt09 Haziran 2018 
Şafak Okulları Satranç Turnuvası Şafak Okulları Bahçelievler07 Haziran 2018 
Torium AVM-BESEM Anaokulları Satranç Şenliği Torium AVM & TSF Esenyurt Esenyurt03 Haziran 2018 
Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği 18. Geleneksel Ahmet Demir Anı Satranç Turnuvası Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği Bayrampaşa02-03 Haziran 2018 
2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Adalar TSF Adalar İlçe Temsilciliği Adalar02-03 Haziran 2018 
Esenler Belediyesi Çocuk Sokağı Satranç Turnuvası Esenler Belediyesi Esenler02 Haziran 2018 
2017-2018 Bağcılar İlçe Okul spor Şenlikleri  Bağcılar30-31 Mayıs 2018 
Galatasaray Lisesi 8. Mekteb-i Sultani Takım Turnuvası Galatasaray Lisesi Beyoğlu29-31 Mayıs 2018 
2018 Sultanbeyli İlçe Okulspor Şenlikleri Satranç Turnuvası  Sultanbeyli28-30 Mayıs 2018 
Mevlana İlkokulu Okuliçi Satranç Turnuvası Mevlana İlkokulu Bahçelievler28-29 Mayıs 2018 
2017-2018 Çatalca İlçe Okulspor Şenlikleri Satranç Turnuvası  Çatalca28-29 Mayıs 2018 
Can Erenler Ödüllü 1. Kapalı Satranç Turnuvası Can Erenler Esenyurt27 Mayıs 2018 
Doğa Koleji Satranç Turnuvası Doğa Koleji Büyükçekmece26 Mayıs 2018 
Özel Evrim Okulları 1. Satranç Turnuvası Özel Evrim Okulları Şişli26 Mayıs 2018 
Beyoğlu İlçesi Tarhan Koleji 2. Satranç Turnuvası Tarhan Koleji Beyoğlu24-25 Mayıs 2018 
Dr. Ercan Alpagut Anma Geleceğin Yıldızları Satranç Turnuvası Fındıklı Rotary Kulübü Beşiktaş20 Mayıs 2018 
2018 İstanbul Gençlik Kupası / Esenyurt - ELO TSF Esenyurt Esenyurt19-21 Mayıs 2018 
2018 İstanbul Gençlik Kupası / Arnavutköy TSF Arnavutköy Arnavutköy19-20 Mayıs 2018 
2018 İstanbul Gençlik Kupası / Sultanbeyli TSF Sultanbeyli Sultanbeyli19-20 Mayıs 2018 
Vakıfbank Spor Kulübü 2. Satranç Turnuvası Vakıfbank Spor Kulübü Üsküdar19-20 Mayıs 2018 
Beykoz 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Kupası Okullararası Satranç Turnuvası Beykoz Acarkent Rotary Kulübü Beykozİptal 
Özel Alman Lisesi 23. Liselerarası Takım Satranç Turnuvası Özel Alman Lisesi Beyoğlu19-20 Mayıs 2018 
Büyükçekmece Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvası Büyükçekmece Belediyesi & TSF Büyükçemece Büyükçekmece19 Mayıs 2018 
2018 İstanbul Gençlik Kupası / Ataşehir TSF Ataşehir & Ataşehir Satranç Merkezi Ataşehir19-20 Mayıs 2018 
Özel Feriköy Ermeni Ortaokulu Satranç Turnuvası 2018 Özel Feriköy Ermeni Ortaokulu Şişli14-16 Mayıs 2018 
İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi Beyoğlu İlçesi Liselerarası Satranç Turnuvası İAAL Beyoğlu13 Mayıs 2018 
2018 İstanbul Anneler Günü Satranç Turnuvası TSF Arnavutköy Arnavutköy12-13 Mayıs 2018 
Güngören Belediyesi 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası Güngören Belediyesi & İstanbul İl Temsilciliği Güngören12-13 Mayıs 2018 
Çengelköy İlkokulu 6. Geleneksel Şah & Mat Satranç Turnuvası Çengelköy İlkokulu Üsküdar12-13 Mayıs 2018 
Silivri AVM Anaokulları Satranç Şenliği Silivri AVM & TSF Silivri Silivri12 Mayıs 2018 
2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Kadıköy TSF Kadıköy Kadıköy12-13 Mayıs 2018 
Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi Liselerarası Takım Satranç Turnuvası Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi Avcılar12-13 Mayıs 2018 
2017-2018 İstanbul Kulüpler Birinciliği / Avrupa İstanbul İl Temsilciliği Esenyurt12-27 Mayıs 2018 
2017-2018 İstanbul Kulüpler Birinciliği / Anadolu İstanbul İl Temsilciliği Kartal12-27 Mayıs 2018 
2017-2018 Sultangazi İlçe Okulspor Satranç Turnuvası  Sultangazi09-10 Mayıs 2018 
2017-2018 Sancaktepe İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası TSF Sancaktepe Sancaktepe07-08 Mayıs 2018 
Terakki Vakfı Tepeören Anaokulları Satranç Şenliği  Tuzla06 Mayıs 2018 
Torium AVM-BESEM Satranç Turnuvası Torium AVM & TSF Esenyurt Esenyurt05-06 Mayıs 2018 
Mavigün Koleji 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası Mavigün Koleji Gaziosmanpaşa05-06 Mayıs 2018 
Cağaloğlu Anadolu Lisesi Liselerarası 2. Takım Satranç Turnuvası Cağaloğlu Anadolu Lisesi Fatih05-06 Mayıs 2018 
Form Koleji Satranç Turnuvası Form Koleji Sultangazi05-06 Mayıs 2018 
Maltepe İlçesi Gülensu İlkokulu 4. Satranç Turnuvası Gülensu İlkokulu Maltepe05-06 Mayıs 2018 
Corporate Games Satranç Turnuvası Sports Works Fatih05-06 Mayıs 2018 
Atacan 6. Dostluk Satranç Turnuvası Atacan Eğitim Kurumları Kadıköy05 Mayıs 2018 
Terakki Vakfı Tepeören Satranç Turnuvası Terakki Vakfı Okulları Tuzla05-06 Mayıs 2018 
İstanbul Akademi Koleji 1. Geleneksel Satranç Turnuvası İstanbul Akademi Koleji Başakşehir05-06 Mayıs 2018 
8. Çekmeköy Belediyesi İlçe MEM Alemdar Çatalmeşe Ortaokulu Ve İlkokulu Satranç Turnuvası Alemdar Çatalmeşe Ortaokulu ve İlkokulu, Çekmeköy Belediyesi Çekmeköy02-04 Mayıs 2018 
İstanbul Barosu Hamle Sırası Savunmada VIII. Satranç Turnuvası İstanbul Barosu Beyoğlu28-29 Nisan 2018 
FMV Işık Okulları 13. Satranç Takım Yarışması FMV Işık Okulları Sarıyer27-29 Nisan 2018 
TÜGVA Liselerarası Satranç Turnuvası TÜGVA Bayrampaşa24-25 Nisan 2018 
Avrupa Koleji Anaokulları Satranç Şenliği Avrupa Koleji Okulları Zeytinburnu22 Nisan 2018 
Bil Koleji Satranç Turnuvası ve Anaokulları Satranç Şenliği Bil Koleji Ataşehir22 Nisan 2018 
23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası / Esenyurt TSF Esenyurt & Torium AVM Esenyurt21-23 Nisan 2018 
İstanbul Bahçelievler Şehit Mahir Ayabak Satranç Turnuvası TSF Bahçelievler Bahçelievler21-22 Nisan 2018 
23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası / Arnavutköy TSF Arnavutköy Arnavutköy21-22 Nisan 2018 
FMV Işık Anaokulları 9. Satranç Şöleni FMV Işık Okulları Kadıköy21 Nisan 2018 
23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası / Sultanbeyli TSF Sultanbeyli Sultanbeyli21-22 Nisan 2018 
İstanbul Lisesi 17. Uluslararası Liselerarası Takım Satranç Turnuvası İstanbul Lisesi Fatih21-22 Nisan 2018 
23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası / Kadıköy TSF Kadıköy Kadıköy21-23 Nisan 2018 
Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi Afrin Şehitleri Anısına Liselerarası Satranç Takım Yarışması Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi Avcılar21-22 Nisan 2018 
2017-2018 Bahçelievler İlçe Okul Spor Şenlikleri Satranç Turnuvası TSF Bahçelievler Bahçelievler19-20 Nisan 2018 
2017-2018 Ümraniye İlçe Okulspor Şenlikleri satranç Turnuvası  Ümraniye17-18 Nisan 2018 
Sev Satranç Günü 2. Satranç Turnuvası Sev Okulları Üsküdar14 Nisan 2018 
Beylikdüzü Final Okulları Satranç Turnuvası Beylikdüzü Final Okulları Beylikdüzü14-15 Nisan 2018 
Silivri AVM 23 Nisan Satranç Turnuvası Silivri AVM Silivri14-15 Nisan 2018 
Ata Holding II. Hızlı Satranç Turnuvası Ata Holding Beşiktaş14 Nisan 2018 
Türkiye İş Bankası İş`te Turnuva Türkiye İş Bankası & TSF İstanbul Beşiktaş14 Nisan 2018 
Çekmeköy Erdem Koleji Anaokulları Satranç Şenliği Çekmeköy Erdem Koleji Çekmeköy14 Nisan 2018 
2017-2018 Güngören İlçe Okul Spor Şenlikleri Satranç Turnuvası TSF Güngören Güngören12-13 Nisan 2018 
2017-2018 Beylikdüzü İlçe Okulsporlar Şenlikleri Satranç Turnuvası  Beylikdüzü10-11 Nisan 2018 
2017-2018 Sarıyer İlçe Okul Spor Şenlikleri Satranç Turnuvası TSF Sarıyer Sarıyer09-10 Nisan 2018 
2018 Bakırköy İlçe Okul Spor Şenlikleri TSF Bakırköy Bakırköy09-12 Nisan 2018 
Nimetullah Mahruki İlkokulu Satranç Turnuvası Nimetullah Mahruki İlkokulu Beşiktaş07-08 Nisan 2018 
2017-2018 İstanbul İlçe Birincilikleri / Beylikdüzü TSF Beylikdüzü BeylikdüzüErtelendi 
Okyanus Kolejleri IX. Kampüslerarası Satranç Turnuvası Okyanus Kolejleri Esenyurt07 Nisan 2018 
Özel Kültür Fen Lisesi Ortaokullar ve Liseler Arası Bireysel Takım Satranç Turnuvası Özel Kültür Fen Lisesi Bakırköy07-08 Nisan 2018 
Oasis AVM 4. Satranç Turnuvası Nurol GYO Güneşli & Oasis AVM Bağcılar07-08 Nisan 2018 
2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Tuzla TSF Tuzla Tuzla07-08 Nisan 2018 
Özel Pendik İyi Dersler Eğitim Kurumları 1. Anaokulları Satranç Şenliği Özel Pendik İyi Dersler Eğitim Kurumları Pendik07 Nisan 2018 
2018 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvaları / Avrupa İstanbul İl Temsilciliği Zeytinburnu07 Nisan-06 Mayıs 2018 
2018 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvaları / Anadolu İstanbul İl Temsilciliği Pendik07-15 Nisan 2018 
Milli Savunma Üniversitesi Kurumiçi Satranç Turnuvası Milli Savunma Üniversitesi Beşiktaş02-06 Nisan 2018 
Özel Topkapı İlköğretim Okulu 2. Satranç Turnuvası Özel Topkapı İ.Ö.O. Başakşehir01 Nisan 2018 
Acıbadem Koleji Satranç Turnuvası Acıbadem Koleji Üsküdar31 Mart-01 Nisan 2018 
MEF Üniversitesi Satranç Turnuvası MEF Okulları Sarıyer31 Mart-01 Nisan 2018 
Sultanbeyli Belediyesi Satranç Turnuvası Sultanbeyli Belediyesi Sultanbeyli31 Mart-01 Nisan 2018 
Karadeniz Vakfı Satranç Turnuvası Karadeniz Vakfı Sarıyer31 Mart-01 Nisan 2018 
Torium AVM-BESEM Satranç Turnuvası Torium AVM-BESEM Esenyurt31 Mart-01 Nisan 2018 
Özel Topkapı Anaokulu Anaokulları 2. Satranç Şenliği Özel Topkapı Anaokulu Ve İlköğretim Okulu Satranç Turnuvası Başakşehir31 Mart 2018 
Vakıfbank Spor Kulübü Genç Yetenekler Satranç Turnuvası Vakıfbank S.K. Üsküdar31 Mart 2018 
Özel Sezin Okulları Takım Satranç Turnuvası Özel Sezin Okulları Çekmeköy31 Mart 2018 
Kredi ve Yurtlar Kurumu Satranç Turnuvası KYK Zeytinburnu29 Mart 2018 
Ataşehir İlçe Okulspor Turnuvası TSF Ataşehir Ataşehir27-28 Mart 2018 
Kağıthane İlçe Okul Spor Şenlikleri Satranç Turnuvası  Kağıthane26-27 Mart 2018 
İstek Özel Bilge Kağan Anaokulu 1. Satranç Şenliği İstek Özel Bilge Kağan Anaokulu Bakırköy25 Mart 2018 
Darüşşafaka Eğitim Kurumları 6. Geleneksel Satranç Turnuvası Darüşşafaka Eğitim Kurumları & İstanbul İl Temsilciliği Sarıyer24-25 Mart 2018 
Bahçeşehir MEF Okulları 4. Satranç Turnuvası MEF Okulları Başakşehir24-25 Mart 2018 
İstek Özel Bilge Kağan İlkokulu 1. Satranç Turnuvası İstek Özel Bilge Kağan İlkokulu Bakırköy24-25 Mart 2018 
İELEV Eğitim Kurumları Anaokulları Satranç Şenliği İELEV Eğitim Kurumları Çekmeköy24 Mart 2018 
Maltepe Yönder Satranç Turnuvası Maltepe Yönder Koleji Maltepe24-25 Mart 2018 
3. Selim İlkokulu İlkokullararası Satranç Turnuvası 3. Selim İlkokulu Üsküdar17-18 Mart 2018 
Ulus MEF Okulları 4. Anaokulları Satranç Şenliği MEF Okulları Beşiktaş17 Mart 2018 
Kıraç Okulları 5. Satranç Şöleni Kıraç Okulları Kartal17 Mart 2018 
Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Liselerarası Satranç Turnuvası Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Sarıyer17 Mart 2018 
Ulus Mef Okulları 4. Satranç Turnuvası MEF Okulları Beşiktaş16-17 Mart 2018 
İ.T.Ü. GVO Özel Beylerbeyi Anaokulları 5. Satranç Şenliği İ.T.Ü. GVO Üsküdar11 Mart 2018 
Şişli İlçe M.E.M. Satranç Turnuvası Şişli İlçe M.E.M. Şişli10-11 Mart 2018 
V. İstanbul Tabip Odası 14 Mart Bireysel Satranç Turnuvası İstanbul Tabip Odası Satranç Grubu & İstanbul İl Temsilciliği Fatih10-11 Mart 2018 
İ.T.Ü. GVO Beylerbeyi Özel Anaokulu, İlkokulu Ve Ortaokulu 5. Satranç Turnuvası İTÜ GVO Beylerbeyi Üsküdar10-11 Mart 2018 
2017-2018 Esenyurt Hızlı Satranç İlçe Birinciliği TSF Esenyurt & Torium AVM Esenyurt10-11 Mart 2018 
Eryetiş-Balkanlar Eğitim Kurumları Cengiz Topel Ödüllü Satranç Turnuvası Eryetiş-Balkanlar Eğitim Kurumları Pendik10-11 Mart 2018 
Biltes Koleji II. Geleneksel Satranç Turnuvası Biltes Koleji Kağıthane03-04 Mart 2018 
Çamlıca Era Koleji Satranç Turnuvası Çamlıca Era Koleji Üsküdar03-04 Mart 2018 
Tuzla Belediyesi Satranç Turnuvası Tuzla Belediyesi Tuzla03-04 Mart 2018 
Silivri AVM Geleceğin Yıldızları 2. Satranç Turnuvası Silivri AVM Silivri03-04 Mart 2018 
Silivri AVM Anaokulu Satranç Şenliği Silivri AVM Silivri03-04 Mart 2018 
2018 Beyoğlu İlçe Okulspor Turnuvası GHSİM Beyoğlu27-28 Şubat 2018 
Kültür Koleji İlkokullararası 1. Satranç Turnuvası Kültür Koleji Bakırköy25 Şubat 2018 
Kültür Koleji Anaokullararası 1. Satranç Şenliği Kültür Koleji Bakırköy24 Şubat 2018 
2018 Esenyurt Kadınlar İlçe Birinciliği TSF Esenyurt & Torium AVM Esenyurt24-25 Şubat 2018 
Özel Çekmeköy Yiğit Koleji Dostluk Satranç Turnuvası Özel Çekmeköy Yiğit Koleji Çekmeköy24-25 Şubat 2018 
2017-2018 İstanbul Kadınlar İl Birinciliği İstanbul İl Temsilciliği & Güngören Belediyesi Güngören17-18 Şubat 2018 
2017-2018 İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği / Final GHSİM Zeytinburnu13-16 Şubat 2018 
Rings AVM & Borhan ChessMaster 10.Satranç Turnuvası Rings AVM & Borhan ChessMaster Sancaktepe10-11 Şubat 2018 
Vadi İstanbul Fen Bilimleri Okulları Satranç Turnuvası Vadi İstanbul Fen Bilimleri Okulları Kağıthane10-11 Şubat 2018 
Torium AVM - BESEM 7. UKD Satranç Turnuvası Torium AVM & BESEM Esenyurt10-11 Şubat 2018 
Ataköy A Plus AVM 2. Satranç Turnuvası Ataköy A Plus AVM Bakırköy03-04 Şubat 2018 
Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şube 2018 Kış Satranç Turnuvası Elektrik Mühendisleri Odası Sarıyer27-28 Ocak 2018 
2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Gaziosmanpaşa TSF Gaziosmanpaşa Gaziosmanpaşa27-28 Ocak 2018 
Mustafa Mihriban Boysan Orta Okulu Satranç Turnuvası Mustafa Mihriban Boysan Orta Okulu Kadıköy17-18 Ocak 2018 
2017-2018 İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği / 2. Bölge GHSİM Gaziosmanpaşa15-18 Ocak 2018 
2017-2018 İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği / 3. Bölge GHSİM Beylikdüzü15-18 Ocak 2018 
2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Başakşehir TSF Başakşehir Başakşehir13-14 Ocak 2018 
Atlaspark AVM 1. Satranç Turnuvası Atlaspark AVM Sultanbeyli13-14 Ocak 2018 
Eyüboğlu Eğitim Kurumları 27. Dostluk Satranç Turnuvası Eyüboğlu Eğitim Kurumları Ümraniye12-14 Ocak 2018 
2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Bakırköy TSF Bakırköy Bakırköy06-07 Ocak 2018 
Tuzla Fen Koleji 3. Satranç Turnuvası Tuzla Fen Koleji & TSF Tuzla Tuzla06-07 Ocak 2018 
Galatasaray Lisesi 8. Mekteb-i Sultani Takım Turnuvası Galatasaray Lisesi Beyoğluİptal 
Kadıköy Belediyesi Adam Olacak Çocuk Satranç Turnuvası Kadıköy Belediyesi Kadıköy06-07 Ocak 2018 
2017-2018 İstanbul İl Birinciliği / Final İstanbul İl Temsilciliği & Torium AVM & BESEM Esenyurt06-10 Ocak 2018 
Oasis AVM 3. Satranç Turnuvası Nurol GYO Güneşli & Oasis AVM Bağcılar06-07 Ocak 2018